fbpx

Kwiaciarnia internetowa Oddech Cynamonu

Doręczenie w Krakowie lub Skawinie


Nasza oferta

Kwiaciarnia internetowa Oddech Cynamonu

Kwiaciarnia internetowa Oddech Cynamonu z wielką miłością tworzy i dostarcza stylowe bukiety na terenie Krakowa. Oferujemy aranżacje kwiatowe na każdy gust: dla mamy czy koleżanki, dziewczyny czy panny młodej. Bukiet to sposób dokonywania przyjemności z całego serca, który na pewno ucieszy bliską osobę i podniesie jej nastrój. Mamy profesjonalne florystki z długoletnim doświadczeniem, które tworzą prawdziwe dzieła sztuki i realizują Twoje pomysły w oryginalnych kompozycjach.

Nasz online katalog zawiera setki pozycji produktów. To są naręcza skomponowane z róż we wszystkich dostępnych gatunkach i kolorach, ale również tulipany, hortensje, lilie i wiele innych niezwykłych roślin. Dostępne są kompozycje w ekskluzywnych opakowaniach i w kartonowych pudełkach o oryginalnych kształtach.
Podejście indywidualne jest naszą wartością. Staramy się jak najbardziej odpowiadać potrzebom każdego klienta. Rozmaitość rozmiarów i form bukiecików pomoże Ci znaleźć odpowiedni prezent. Bogaty wybór cenowy to możliwość idealnie dopasować swoje życzenie do warunków finansowych.

Jesteśmy sklepem internetowym – florystyczna poczta, kwiatowa dostawa, dlatego naszym zadaniem jest dbanie o całym procesie zakupu: od złożenia zamówienia do otrzymania kwiatów przez klienta. Troszczymy się nie tylko o jakość produktu, ale również o szybkość i profesjonalizm, jeśli chodzi o dostawę. Dostarczamy towar na czas, nie mamy przerw ani dni wolnych, a razem z kwiatami niesiemy uśmiech i pozytywną energię.
Romantyczne uznanie, ślub, urodziny, rocznica albo po prostu miła niespodzianka – to wszystko może stać się niezapomnianą chwilą w życiu. Odpowiednie gustowne kwiaty zostaną przyjemnym wspomnieniem o Tobie i ważnym dniu!