fbpx

Kwiaciarnia internetowa Oddech Cynamonu – Skawina

Dostawa na terenie Krakowa od poniedziałku do soboty


Sołtysowska 1, Kraków

Zadzwoń do nas +48 508 340 668


Kwiaty z dostawą

Kwiaciarnia internetowa “Oddech cynamonu” to nowoczesne studio florystyczne, które zgromadziło u siebie najlepszych specjalistów z branży. Tworzymy bukiety na wyjątkowe okazje – wesela, rocznice, zaręczyny, a także kompozycje kwiatowe, które można podarować bez okazji Realizujemy prace na terenie Skawiny od poniedziałku do soboty, przyjmując zamówienia od klientów z całego świata.

Nowoczesne i stylowe bukiety na każdą okazję

Nasza kwiaciarnia jest miejscem, w którym fachowa wiedza łączy się z kreatywnością, dlatego oferujemy naszym klientom bukiety o różnym kształcie:

  • Klasyczne kompozycje, zawierające od 1 do kilkunastu kwiatów;
  • Ogromne bukiety, składające się z 50 i większej ilości pąków;
  • Flower boxy wypełnione różami lub innymi kwiatami według życzeń klienta;
  • Wieńce, wianki itp.

Możesz wybrać zarówno odpowiedni bukiet z naszego katalogu online lub zamówić kompozycję autorską podając typ kwiatów, ich ilość i pożądany sposób ułożenia w bukiet. My ze swojej strony zadbamy o to, by cała kompozycja wyglądała kompletnie,  a także była dostarczona pod wskazany adres we właściwym czasie.

Kwiaty najwyższej jakości dla niepowtarzalnych kompozycji

Tworząc bukiety wykorzystujemy cały arsenał wiedzy zdobywanej przez wiele lat pracy, a zatem uwzględniamy: podstawy harmonii kolorystycznej, zasady kompozycji kwiatowych, świąteczną etykietę i wiele więcej.

Bezpośrednio współpracujemy z dostawcami, co pozwala gwarantować niezmienną świeżość i trwałość każdej kompozycji kwiatowej. Dodatkowo dbamy o zabezpieczenie bukietu specjalnymi środkami konserwującymi, wydłużający jego żywotność, a także dokładamy starań, aby opakowanie było jakościowe, chroniące kwiaty podczas dostawy. Ponadto wszystkim klientom udzielamy szczegółowych rekomendacji dotyczących pielęgnacji bukietu.

Wraz z bukietem możesz zamówić kartkę z napisem powitalnym (bukiety wysyłamy zarówno anonimowo, jak i w Twoim imieniu), wazon lub coś słodkiego. Cena tego typu usług jest jedną z najniższa w Małopolsce, a wysoka jakość obsługi gwarantuje, że mamy 100% zadowolonych klientów.

Jeśli poszukujesz świeżego, gustownie skomponowanego i mającego przystępną cenę bukietu – zamów kompozycję kwiatową i usługę jej dostawy w salonie “Oddech cynamonu”, a zapewniamy, że będziesz zadowolony z realizacji zamówienia.

 

Kwiaciarnia Oddech Cynamonu

 Telefon: +48 577 815 381

E-mail: info@oddechcynamonu.pl

Godziny Otwarcia:
poniedziałek 10:00–19:00
wtorek 10:00–19:00
środa 10:00–19:00
czwartek 10:00–19:00
piątek 10:00–19:00
sobota 11:00–16:00
niedziela nieczynne